Home 
|
 Aanbod 
|
 Verkoop 
|
 Taxatie 
|
 Aankoopbegeleiding 
|
 Inschrijven 
|
 Over ons 
|
 Contact 


Aankoopbegeleiding


Een geschikte woning vinden is –vooral nu bijna iedereen over internet beschikt- niet zo ingewikkeld meer. Maar dan? Zelf inschatten wat de woning waard is? Zelf onderhandelen met een tegenpartij die wel over een ervaren makelaar beschikt? Of toch iemand inschakelen die over een schat van ervaring beschikt in juist deze zaken?


Wij verzorgen voor u van a tot z de hele aankoop. Van afspraak tot bezichtiging via waardebepaling en onderhandelingen tot officiële taxatie, controle van de koopovereenkomst en begeleiding naar de notaris.


Uiteraard hangt aan een dergelijke koopopdracht een prijskaartje. Wij verdienen als aankopend makelaar met 100% zekerheid onze kosten echter voor u terug, dit door onze jaren ervaring in het onderhandelen. Onze kosten bestaan namelijk uit een percentage van het uiteindelijke resultaat. Er ontstaat dus een duidelijk win-win situatie. 
Tevens staan wij als makelaar iets nuchterder tegenover de zaak dan u als koper. Een goede onderhandelingstactiek blijkt in de praktijk namelijk heel moeilijk vol te houden wanneer u zelf emotioneel bij de zaak betrokken bent. Voor de meeste mensen is het kopen van een huis een emotionele aangelegenheid, waarbij de zakelijke afwikkeling beter aan een deskundige kan worden overgelaten.


Marc Brouwers



Informeer vrijblijvend en overtuig u van onze toegevoegde waarde !


Brouwers Makelaars          Koninginnesingel 88          5911 KG Venlo
T: (077) 321 01 28       F: (077) 321 06 22       E:
info@uwwoning.nl       I: www.uwwoning.nl